Image

Każda firma ma niewykorzystany potencjał
Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

DOTRZYJ Z NAMI DO NOWYCH KLIENTÓW

Działając jako oficjalny dystrybutor, łączymy sprzedawców i kupców na całym świecie, umożliwiając partnerom wejście na nowe rynki. Dzięki nam firmy, które chcą sprzedawać produkty na innym rynku, mogą dotrzeć do nowych odbiorców i zbudować globalną pozycję, oszczędzając czas i pieniądze. Odkryj niewykorzystany potencjał swojej firmy.

ikona test SZEROKA SIEĆ WYSOKO POSTAWIONYCH KONTAKTÓW
Nasze doświadczenie budowaliśmy od lat, współpracując z ogólnoświatową siecią godnych zaufania partnerów biznesowych z różnych branż, o doskonałej jakości produktów, usług i wykwalifikowanych zespołach. Dzielenie się wysoko postawionymi kontaktami z naszymi klientami, pozwala im skutecznie i szybko dotrzeć do nowych odbiorców.
ikona testOSZCZĘDZAJ CZAS I PIENIĄDZE
Nasi klienci mogą oszczędzać zasoby na samodzielnym szukaniu nowych partnerów na całym świecie, po prostu informując nas, jakie produkty mają do zaoferowania i na jaki rynek chcą wejść. Połączymy ich z nowymi partnerami biznesowymi i pomożemy im dotrzeć do nowych odbiorców, zostając ich oficjalnym dystrybutorem.

Relacje biznesowe SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE I FUNDAMENTALNE

#01. W 100% SKONCENTROWANI NA CELU
Jesteśmy w pełni skoncentrowani na sukcesie wprowadzania produktów lub usług naszych klientów na nowe rynki. Jeśli nie widzimy potencjału, nie zaproponujemy współpracy.

#03. CIĄGŁY ROZWÓJ I DOSKONALENIE
To, co wiemy, nigdy nam nie wystarcza. Nieustannie uczymy się nowych rzeczy, doskonalimy swoje umiejętności i opracowujemy nowe rozwiązania, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

#05. OFERTA INDYWIDUALNA
To, co nas wyróżnia, to dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Każdą nową sprawę traktujemy indywidualnie, nigdy nie opierając się na wysłużonych rozwiązaniach.

#02. AMBITNY I ZDYSCYPLINOWANY ZESPÓŁ
Jesteśmy młodym, ambitnym, pracowitym zespołem doskonałych specjalistów, dla których potrzeby naszych klientów są priorytetem. Komunikacja z nami to przyjemność.

#04. OSOBISTA BAZA KLIENTÓW
Nasza baza jest wypełniona danymi partnerów z różnych lokalizacji i branż. Na jej podstawie tworzymy indywidualną bazę przydatnych kontaktów dla każdego naszego klienta.

#06. OFICJALNY DYSTRYBUTOR
Po naszkicowaniu oferty, łączymy nabywców i sprzedawców z różnych rynków, działając jako oficjalny, certyfikowany dystrybutor dla naszych klientów.

CZEGOKOLWIEK POTRZEBUJE TWOJA FIRMA
my to dostarczymy

IMD Invest

Image

ico oferta1WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy nam zaufali – i nie zawiedliśmy ich. Udało im się wejść na nowe rynki ze swoimi produktami i usługami, a teraz działają jako globalne marki.

IMD Logotype

ico oferta1Wyjątkowa współpraca z Chinami i Mongolią
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem X-Ray machines w Polsce.
Więcej na: https://www.seamarkzm.com/

IMD Logotype

ico oferta1SIEDZIBA W EUROPIE ŚRODKOWEJ
Nasza firma z siedzibą w Europie Środkowej znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji umożliwiającej łatwą komunikację z różnymi częściami kontynentu i świata. Potrafimy szybko połączyć się z innymi rynkami.

ico oferta1ŁĄCZYMY BIZNESY POPRZEZ LUDZI
Łączymy biznes poprzez ludzi, bo to oni są najważniejszą podstawą każdej firmy. Stawiamy na relacje międzyludzkie jako źródło rzetelnego, opartego na zaufaniu, uczciwego i przejrzystego partnerstwa w biznesie.

IMD Logotype

ico oferta1TRANSPARENTNA WSPÓŁPRACA
Jasne warunki od samego początku, stała i przyjazna komunikacja między stronami oraz brak ukrytych, dodatkowych kosztów sprawiają, że współpraca z nami jest korzystna, przejrzysta i wygodna.

IMD Logotype

ico oferta1100% NIEZAWODNOŚCI, 100% UCZCIWOŚCI, 100% ZAUFANIA
Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, który działa uczciwie i przejrzyście na każdym etapie współpracy. Co więcej, jesteśmy niezawodni i zawsze trzymamy się ustalonych warunków i harmonogramu.

GLOBALNY ZASIĘG
Aby sprostać potrzebom Twojej firmy

IMD Invest

Image